Monitor przenośny dotykowy ViewSonic 15,6" Touch TD1630-3 (VS17495) HDMI
1 113,24 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
VIEWSONIC EUROPE
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Touch | Nie |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 200 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI (v2.0): 48 ~ 144Hz, DisplayPort (v1.4): 48 ~ 200Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI (v2.0): 31 ~ 215KHz, DisplayPort (v1.4): 31 ~ 295KHz |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Normy spełniane przez monitor | CE CE EMC CB RoHS ErP REACH WEEE EAC UkrSEPRO |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Wyjście słuchawkowe |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +15° |
| Montaż VESA | 75 x 75 |
| Nasycenie kolorów | 90% (DCI-P3) 89% (NTSC) 126% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy) | 32.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe | DisplayPort Cable (v1.4; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1, Power plug x1 or 2 (by country) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 613,19 x 449,89 x 190 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 613,19 x 362,99 x 52,74 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.10 |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.30 |
| Waga brutto (kg) | 5.500 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Informacje dodatkowe | Kensington Lock Slot: 1 Low Blue Light: Hardware and software solution Anti-Glare type, Hard-coating (3H) Wymiary opakowania: 676 x 458 x 107 mm |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane