Monitor Philips 31,5" 32E1N1800LA/00 2xHDMI DP głośniki
warehouse Wybierz magazyn
Monitor Philips 31,5" 32E1N1800LA/00 2xHDMI DP głośniki Monitor Philips 31,5" 32E1N1800LA/00 2xHDMI DP głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 31.50 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 31,5" 32E1N1800LA/00 2xHDMI DP głośniki
Monitor Philips 31,5" 32E1N1800LA/00 2xHDMI DP głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 31.50 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD). Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, zasilający).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, Wyjście audio. Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, zasilający).
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 40 ~ 60 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30 ~ 140 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | F |
| Kontrast statyczny | 3500 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy) | 34.90 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.25 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.39 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.181 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 714 x 419 x 52 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 714 x 512 x 140 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, zasilający) |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, Wyjście audio |
Opis
31.50 cali
Specyficzne kody
- EAN13
- 8721038000597
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także