Avtek Monitor interaktywny TS 8.1 EASY 86
warehouse Wybierz magazyn
Avtek Monitor interaktywny TS 8.1 EASY 86 Avtek Monitor interaktywny TS 8.1 EASY 86 to monitor interaktywny. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej. 3840 x 2160 (4K/UHD) Rozdzielczość.
Avtek Monitor interaktywny TS 8.1 EASY 86
Avtek Monitor interaktywny TS 8.1 EASY 86 to monitor interaktywny. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x Audio in, 1 x mini-VGA, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 1 x USB 3.0, 3 x USB 2.0. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Informacje o gwarancji: Gwarancja 3 lata. Model: Monitor interaktywny Avtek TS 8.1 Easy 86.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x Audio in, 1 x mini-VGA, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 1 x USB 3.0, 3 x USB 2.0.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria opcjonalne | Mobilny stojak |
| Bluetooth | Tak |
| Czas reakcji new | 8ms |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x Audio in, 1 x mini-VGA, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 1 x USB 3.0, 3 x USB 2.0 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 88mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 3 lata |
| Jasność | 400cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Model | Monitor interaktywny Avtek TS 8.1 Easy 86 |
| Pobór mocy | 353W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 86'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Szerokość | 1953mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Waga | 65.1kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wysokość | 1152mm |
Opis
1 x Audio out
1 x RJ-45 LAN
1 x RS-232 (COM)
1 x USB 3.0
1 x mini-VGA
2 x HDMI
3 x USB 2.0
Specyficzne kody
- EAN13
- 5907731319966
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także