Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-B7620DW (DCPB7620DWYJ1) 3w1
1 101,99 zł
Kyocera
| Rodzina | ECOSYS |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Typ drukarki | Wielofunkcyjna laserowa kolorowa |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Czas nagrzewania | 26.0 s |
| Czas wydruku pierwszej strony | 5.4 s |
| Duplex | Tak |
| Technologia druku | Laserowa |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 40.0 stron/min |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 40.0 stron/min |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru | 220 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 2 szt. |
| Pojemność zamontowanych podajników | 410 arkuszy |
| Maksymalna pojemność podajników | 2210 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Nie |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Pamięć maksymalna (MB) | 3072 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 2048.00 |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 600 dpi |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 40.0 str/min |
| Prędkość kopiowania kolor (max) | 40.0 str/min |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Telefon | Nie |
| Fax | Nie |
| Interfejs komunikacyjny | Gigabit Ethernet (RJ45) USB 2.0 High-Speed 2x USB 2.0 host |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45 |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| Pictbridge | Nie |
| IRDA | Nie |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | TK-5380C TK-5380M TK-5380Y TK-5380K |
| Obsługiwane formaty druku | A4 A5 A6 B5 B6 Legal Letter Folio Custom |
| Standardowe języki drukarki | PCL6, KPDL3, PDF, XPS, Open XPS, TIFF, JPEG, URF, PWG Raster, PCLm |
| Maksymalne zużycie energii | 574 W |
| Waga netto (kg) | 39.000 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 480 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 575 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 578 |
| Poziom hałasu | 53.0 dB(A) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ Mac OS (niektóre wersje) Linux (niektóre wersje) |
| Informacje dodatkowe | Procesor: ARM Cortex-A9 Dual core 1.2GHz Język kontrolera: PRESCRIBE Obsługa drukowania mobilnego: Aplikacja KYOCERA (iOS, Android), AirPrint, Mopria, Microsoft Universal Print, Wi-Fi Direct (opcja) Drukowanie: do 40 stron A4 na minutę, drukowanie (dupleks): do 20 stron A4 na minutę, kopiowanie (dupleks): do 17,5 stron A4 na minutę 93 czcionki (PCL6, KPDL3), 4 czcionki (Calibri), 4 czcionki (Cambria), 1 czcionka bitmap, 45 typów 1-wymiarowych kodów kreskowych, 1 typ kodu 2-wymiarowego (PDF417) Taca uniwersalna: 100 arkuszy (80 g/m2 odpowiednik), 110 arkuszy (odpowiednik 64 g/m2). 60–220 g/m2 A4, A5, A6, B5, B6, Letter, Legal, Folio, niestandardowe (70 x 140 do 216 x 356 mm), Papier banerowy do 1220 mm Standardowa uniwersalna kaseta na papier: 250 arkuszy o gramaturze 75 g/m2, 300 arkuszy o gramaturze 64 g/m2. 60–220 g/m2. A4, A5, A6, B5, B6, Letter, Legal, Folio, niestandardowe (105 x 140 do 216 x 356 mm) |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Opis
Specyficzne kody
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii: