Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF664Cdw II 3 w 1
Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF664Cdw II 3 w 1 Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF664Cdw II 3 w 1 to drukarka laserowa. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów. 13.0 s.
Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF664Cdw II 3 w 1
Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF664Cdw II 3 w 1 to drukarka laserowa. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów.
Parametry drukowania
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11b/g/n, WiFi Direct. Interfejs sieciowy: Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45. Obsługiwane formaty druku: Koperta DL, Koperta C5, Koperta Monarch, Custom, Statement, Officio, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, A4, A5, A6, Letter, Executive, Legal, B5, 16K, Koperta COM10. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner.
Specyfikacja techniczna
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Czas nagrzewania | 13.0 s |
| Czas wydruku pierwszej strony | 10.9 s |
| Duplex | Tak |
| Głośność | 67.0 dB |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11b/g/n, WiFi Direct |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45 |
| Liczba podajników papieru | 3 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 200 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 980 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | Koperta DL, Koperta C5, Koperta Monarch, Custom, Statement, Officio, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, A4, A5, A6, Letter, Executive, Legal, B5, 16K, Koperta COM10 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 1024.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Pojemność zamontowanych podajników | 251 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania mono (max) | 25.0 stron/min |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 25.0 str/min |
| Rodzina | i-SENSYS |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Standardowe języki drukarki | UFRII, PCL 5c, PCL6 |
| Technologia druku | Laserowa |
| Typ drukarki | Laserowa kolorowa |
| Waga netto (kg) | 20.800 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 460 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 451 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 413 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
Opis
Mac OS (niektóre wersje)
Microsoft Windows 10
Microsoft Windows 11
Microsoft Windows Server 2016
Microsoft Windows Server 2019
Microsoft Windows Server 2022
Microsoft Windows Server 2025
WiFi 802.11b/g/n
WiFi Direct
A4
A5
A6
B-OFFICIO
B5
Custom
Executive
Foolscap
GLGL
GLTR
Koperta C5
Koperta COM10
Koperta DL
Koperta Monarch
Legal
Letter
M-OFFICIO
Officio
Statement
Specyficzne kody
- EAN13
- 4549292242140
13 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane