Płyta MSI PRO H610M-G /H610/DDR5/SATA3/M.2/USB3.0/PCIe4.0/s.1700/mATX
Płyta MSI PRO H610M-G /H610/DDR5/SATA3/M.2/USB3.0/PCIe4.0/s.1700/mATX Płyta MSI PRO H610M-G /H610/DDR5/SATA3/M.2/USB3.0/PCIe4.0/s.1700/mATX to płyta główna Intel LGA 1700. Stanowi podstawę zestawu komputerowego z procesorami Intel 12./13./14. generacji.
Płyta MSI PRO H610M-G /H610/DDR5/SATA3/M.2/USB3.0/PCIe4.0/s.1700/mATX
Płyta MSI PRO H610M-G /H610/DDR5/SATA3/M.2/USB3.0/PCIe4.0/s.1700/mATX to płyta główna Intel LGA 1700. Stanowi podstawę zestawu komputerowego z procesorami Intel 12./13./14. generacji.
Kluczowe cechy
Gniazda karty dźwiękowej: Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu. Gniazda karty graficznej: HDMI, DisplayPort, VGA. Gniazda USB na płycie głównej: 1x USB 2.0 (2 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty). Gniazdo zasilania: ATX (24-pin) + ATX12V (8-pin).
Złącza i wyposażenie
Inne porty i gniazda: Gniazdo modułu TPM, Złącze czujnika otwarcia obudowy, CPU Fan, System Fan, 4x EZ Debug LED, 2x Addressable V2 RGB LED connector. Wyposażenie dodatkowe: M.2 Clip, 2x SATA Cables, I/O Shield, Driver DVD, MSI Case Badge, Product Registration Card, Quick Installation Guide.
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | Intel® H610 |
| Format płyty | Micro-ATX |
| Gniazda karty dźwiękowej | Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu |
| Gniazda karty graficznej | HDMI, DisplayPort, VGA |
| Gniazda USB na płycie głównej | 1x USB 2.0 (2 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty) |
| Gniazdo procesora | Socket 1700 |
| Gniazdo zasilania | ATX (24-pin) + ATX12V (8-pin) |
| Ilość złącz pamięci DDR5 | 2 |
| Inne porty i gniazda | Gniazdo modułu TPM, Złącze czujnika otwarcia obudowy, CPU Fan, System Fan, 4x EZ Debug LED, 2x Addressable V2 RGB LED connector |
| Maksymalna ilość portów USB 2.0 | 6 |
| Maksymalna ilość portów USB 3.x | 4 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 96 GB |
| Obsługiwane typy procesorów | Intel Core i3 12th Generation, Intel Core i5 12th Generation, Intel Core i7 12th Generation, Intel Core i9 12th Generation, Intel Core i3 13th Generation, Intel Core i5 13th Generation, Intel Core i7 13th Generation, Intel Core i9 13th Generation, Intel Pentium™ (Socket 1700), Intel Celeron™ (Soc... |
| Port LAN | 1x Gigabit LAN 100/1000 Mb/s (Intel® I219V) |
| Port PS/2 | Port combo klawiatury/myszy PS/2 |
| Port równoległy (LPT) | Brak |
| Port szeregowy (COM) | 1x wewnętrzne gniazdo portu COM |
| Porty USB na panelu tylnym | 4x USB 2.0 + 2x USB 3.0 |
| Standard pamięci | DDR5-5600 |
| Tryb pracy pamięci RAM | Dual Channel |
| Wbudowana karta graficzna | Brak lub Intel® UHD Graphics 730/750/770/Iris Xe (zależy od procesora) |
| Wymiary [S x W] (mm) | 211 x 243,84 |
| Wyposażenie dodatkowe | M.2 Clip, 2x SATA Cables, I/O Shield, Driver DVD, MSI Case Badge, Product Registration Card, Quick Installation Guide |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | Realtek® ALC 897 7.1-Channel High Definition Audio CODEC |
| Zintegrowany kontroler SATA | Chipset: 4x SATA III 6Gb/s + 1x M.2 |
| Złącza PCI Express x1 | 1 |
| Złącza PCI Express x16 | 1 |
Opis
MSI Case Badge, Product Registration Card, Quick Installation Guide
Intel Core i3 12th Generation
Intel Core i3 13th Generation
Intel Core i3 14th Generation
Intel Core i5 12th Generation
Intel Core i5 13th Generation
Intel Core i5 14th Generation
Intel Core i7 12th Generation
Intel Core i7 13th Generation
Intel Core i7 14th Generation
Intel Core i9 12th Generation
Intel Core i9 13th Generation
Intel Core i9 14th Generation
Intel Pentium™ (Socket 1700)
Available only on processors featuring integrated graphics
Graphics specifications may vary depending on the CPU installed
Support DP 1.4, maximum resolution of 4K 60Hz
Support HDMI™ 2.1, maximum resolution of 4K 60Hz
Support VGA, maximum resolution of
Supports Non-ECC, Un-buffered Memory
- SATA7 will be unavailable when installing M.2 SATA SSD in the M2_2 slot
supports 2280/2260/2242 devices
HDMI
VGA
- PCI_E2 Gen PCIe 3.0 supports up to x1 (From Chipset)
1x M.2 slot with E-key for PCIe WiFi module only
4x EZ Debug LED
CPU Fan
Gniazdo modułu TPM
System Fan
Złącze czujnika otwarcia obudowy
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719072942663
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
Zobacz także