Słuchawki z mikrofonem iBOX HPIW1MV
Słuchawki z mikrofonem iBOX HPIW1MV Słuchawki z mikrofonem iBOX HPIW1MV to akcesorium gamingowe z podłączeniem przewodowym. Podnosi komfort i wydajność podczas grania. Czarny Kolor Przewodowa Komunikacja.
Słuchawki z mikrofonem iBOX HPIW1MV
Słuchawki z mikrofonem iBOX HPIW1MV to akcesorium gamingowe z podłączeniem przewodowym. Podnosi komfort i wydajność podczas grania.
Kluczowe cechy
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 3-pin. Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming.
Specyfikacja techniczna
| Czułość mikrofonu | -45dB +/-3dB |
| Czułość słuchawek | 106dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 2.00 |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 50Hz - 30kHz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 30kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 3-pin |
| Regulacja głośności | Na kablu |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 40mm |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903968680220
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także