Słuchawki z mikrofonem A4Tech BLOODY G580 7.1 USB
A4Tech
Kod producenta: A4TSLU46786
✓ Czarny | ✓ Przewodowa | ✓ Dla graczy / Gaming
Najwazniejsze informacje
✓
Wykonanie / przeznaczenieDla graczy / Gaming
✓
Typ słuchawek/mikrofonuVirtual 7.1
Specyfikacja techniczna
| Komunikacja | Przewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Virtual 7.1 |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 50mm |
| Czułość słuchawek | 105dB +/-3dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 10kHz |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -44dB +/-3dB |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | USB 2.0 |
| Pozłacane styki | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 2.00 |
| Regulacja głośności | Na kablu |
| Impedancja (Om) | 16.0 |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | BOX |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Informacje dodatkowe | Kabel w oplocie |
Opakowanie
| Dlugosc | 110,00 |
| Szerokosc | 225,00 |
| Wysokosc | 260,00 |
| Waga | 0,65 |
A4TSLU46786
10 Przedmioty
Opis
Nie
Zawiera baterię / akumulator
2.00
Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
-44dB +/-3dB
Czułość mikrofonu
Dla graczy / Gaming
Wykonanie / przeznaczenie
Virtual 7.1
Typ słuchawek/mikrofonu
20Hz - 20kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek
Słuchawki nauszne/wokółuszne
Miejsce montażu słuchawek
Pałąk na głowę
Pałąk słuchawek
Mikrofon na wysięgniku
Miejsce montażu mikrofonu
USB 2.0
Podłączenie słuchawek / mikrofonu
Na kablu
Regulacja głośności
50mm
Wymiary przetwornika słuchawek
105dB +/-3dB
Czułość słuchawek
100Hz - 10kHz
Pasmo przenoszenia mikrofonu
Kabel w oplocie
Informacje dodatkowe
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711421957793