Słuchawki z mikrofonem Modecom MC-849 SHIELD 2 Gaming
Słuchawki z mikrofonem Modecom MC-849 SHIELD 2 Gaming Słuchawki z mikrofonem Modecom MC-849 SHIELD 2 Gaming to akcesorium gamingowe z podłączeniem przewodowym. Podnosi komfort i wydajność podczas grania.
Słuchawki z mikrofonem Modecom MC-849 SHIELD 2 Gaming
Słuchawki z mikrofonem Modecom MC-849 SHIELD 2 Gaming to akcesorium gamingowe z podłączeniem przewodowym. Podnosi komfort i wydajność podczas grania.
Kluczowe cechy
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne. Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Słuchawki, instrukcja obsługi..
Specyfikacja techniczna
| Czułość mikrofonu | -36dB +/-3dB |
| Czułość słuchawek | 117dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 2.20 |
| Impedancja (Om) | 16.0 |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Regulacja głośności | Na kablu |
| Stosunek sygnał-szum | 99dB±3dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 50mm |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903560980032
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także