Adata Dysk zewnętrzny SSD SC750 2000G USB3.2C 1050/1000 MB/s
1 380,00 zł
Lexar Dysk SSD NQ780 1TB Gen4 NVMe 2280 6000/2500 Lexar Dysk SSD NQ780 1TB Gen4 NVMe 2280 6000/2500 to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem PCIe 4.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Lexar Dysk SSD NQ780 1TB Gen4 NVMe 2280 6000/2500 to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem PCIe 4.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna.
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 1500000h |
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 80mm |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Model | NQ780 |
| Pojemność dysku | 1TB |
| Prędkość odczytu | 6000MB/s |
| Prędkość zapisu | 2500MB/s |
| Szerokość | 22mm |
| TBW | 600TB |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Waga | 6g |
| Wysokość | 2.45mm |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także