HyperX Mysz 240 BT czarna 3V0G9AA ABB
warehouse Wybierz magazyn
HyperX Mysz 240 BT czarna 3V0G9AA ABB HyperX Mysz 240 BT czarna 3V0G9AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce. HP 240 Model Bluetooth Interfejs.
HyperX Mysz 240 BT czarna 3V0G9AA ABB
HyperX Mysz 240 BT czarna 3V0G9AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Akcesoria w zestawie: Skrócona instrukcja obsługi; Karta gwarancyjna 1 bateria AA . Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 107 × 60.5 × 29.31 mm. Zasilanie (lista): USB 5V, Baterie/akumulatory AA.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Skrócona instrukcja obsługi; Karta gwarancyjna 1 bateria AA |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | Bluetooth |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | HP 240 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 1600dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 0.0542kg |
| Wymiary | 107 × 60.5 × 29.31 mm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | USB 5V, Baterie/akumulatory AA |
Opis
USB 5V
Specyficzne kody
- EAN13
- 195908483175
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także