WD_BLACK™ SN7100 NVMe™ SSD POWERED BY SANDISK 1 TB
1 291,99 zł
Adata Dysk SSD LEGEND 900Pro 4TB PCIe 4x4 7.4/6.5 GB/s M2 Adata Dysk SSD LEGEND 900Pro 4TB PCIe 4x4 7.4/6.5 GB/s M2 to dysk SSD o pojemności 4TB, z interfejsem PCIe 4.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Adata Dysk SSD LEGEND 900Pro 4TB PCIe 4x4 7.4/6.5 GB/s M2 to dysk SSD o pojemności 4TB, z interfejsem PCIe 4.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna.
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 80mm |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Złoty |
| Model | LEGEND 900Pro |
| Pojemność dysku | 4TB |
| Prędkość odczytu | 7400MB/s |
| Prędkość zapisu | 6500MB/s |
| Szerokość | 22mm |
| TBW | 2400TB |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Waga | 9.2g |
| Wysokość | 3.43mm |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także