PNY Dysk SSD 500GB M.2 2280 CS2230 M280CS2230-500-RB
PNY Dysk SSD 500GB M.2 2280 CS2230 M280CS2230-500-RB PNY Dysk SSD 500GB M.2 2280 CS2230 M280CS2230-500-RB to dysk SSD o pojemności 500GB, z interfejsem PCIe 3.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
PNY Dysk SSD 500GB M.2 2280 CS2230 M280CS2230-500-RB
PNY Dysk SSD 500GB M.2 2280 CS2230 M280CS2230-500-RB to dysk SSD o pojemności 500GB, z interfejsem PCIe 3.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna.
Specyfikacja techniczna
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 1500000h |
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 80mm |
| Interfejs dysku | PCIe 3.0 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Model | CS2230 |
| Pojemność dysku | 500GB |
| Prędkość odczytu | 3300MB/s |
| Prędkość zapisu | 2500MB/s |
| Szerokość | 22mm |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Waga | 6.6g |
| Wysokość | 4mm |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 751492756264
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także