Kingston Dysk SSD XS2000 4000GB USB3.2 Gen2.2 zewnętrzny
Kingston Dysk SSD XS2000 4000GB USB3.2 Gen2.2 zewnętrzny Kingston Dysk SSD XS2000 4000GB USB3.2 Gen2.2 zewnętrzny to dysk SSD z interfejsem USB Type C. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Kingston Dysk SSD XS2000 4000GB USB3.2 Gen2.2 zewnętrzny
Kingston Dysk SSD XS2000 4000GB USB3.2 Gen2.2 zewnętrzny to dysk SSD z interfejsem USB Type C. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna. Pozostałe parametry: Materiał obudowy: Metal i tworzywo sztuczne Temperatura pracy: 0°C - 40°C Temperatura przechowywania: -20°C - 85°C .
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 69.54mm |
| Interfejs dysku | USB Type C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Szary |
| Model | XS2000 |
| Pozostałe parametry | Materiał obudowy: Metal i tworzywo sztuczne Temperatura pracy: 0°C - 40°C Temperatura przechowywania: -20°C - 85°C |
| Szerokość | 32.58mm |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Waga | 28.9g |
| Wysokość | 13.5mm |
Opis
Szary
Specyficzne kody
- EAN13
- 740617327328
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także