Komputer PC Lenovo ThinkCentre Neo 50q G4 Tiny
3 807,05 zł
Adax
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 235 (24M Cache, up to 5.00 GHz) |
| NPU | Tak - 13-27 TOPS |
| Gniazdo procesora | Socket 1851 |
| Chipset płyty głównej | Intel® B860 |
| Rodzaj pamięci | DDR5-6000 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 256 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 3 |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Prędkość zapis/odczyt | 6000/4000 MB/s |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | nVidia GeForce RTX 5060 Ti 8GB |
| Złącza video | HDMI (RTX) DisplayPort x 3 (RTX) HDMI (CPU) DisplayPort (CPU) |
| Wbudowane Audio | Realtek HD audio |
| Wejścia i wyjścia audio | 3 x OFC Audio Jacks |
| Łączność | LAN 2,5 Gbps WiFi IEEE 802.11ax Bluetooth 5.3 |
| Porty zewnętrzne płyty głównej | USB 2.0 x 5 USB 3.2 Gen 1 x 3 USB4 Type-C x 1 |
| Porty zewnętrzne obudowy | USB 3.2 Gen 1 x 2 USB 3.2 Gen 1 Type-C x 1 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 2x PCI-e x16 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Moc zasilacza | 700 W |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Normy i certyfikaty | CE |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 460,2 x 236,4 x 420,9 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
Opis
Specyficzne kody
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii: