Komputer PartsPC VORTEX X3D | Ryzen 7 7800X3D / RTX 5070 Ti 16GB / 32GB DDR5 / 2TB NVMe
10 899,99 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
Adax
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 245KF (24M Cache, up to 5.20 GHz) |
| NPU | Tak - 13-22 TOPS |
| Gniazdo procesora | Socket 1851 |
| Chipset płyty głównej | Intel® B860 |
| Rodzaj pamięci | DDR5-6000 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 32 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 256 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 2 |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Prędkość zapis/odczyt | 6000/5000 MB/s |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Brak |
| Wbudowana karta graficzna | nVidia GeForce RTX 5070 Ti 16GB |
| Złącza video | HDMI (RTX) DisplayPort x 3 (RTX) |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC897 |
| Wejścia i wyjścia audio | 2 x OFC Audio Jacks S/PDIF |
| Łączność | LAN 5 Gbps |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 2.0 x 4 USB 3.2 Gen 2 x 4 USB 3.2 Gen 2 Type-C x 1 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 2x PCI-e x16 1x PCI-e x1 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Moc zasilacza | 850 W |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Normy i certyfikaty | CE |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 460,2 x 236,4 x 420,9 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane