Karta VGA ASRock Radeon RX 9070 XT Steel Legend 16GB GDDR6 256bit HDMI+3xDP
warehouse Wybierz magazyn
Karta VGA ASRock Radeon RX 9070 XT Steel Legend 16GB GDDR6 256bit HDMI+3xDP Karta VGA ASRock Radeon RX 9070 XT Steel Legend 16GB GDDR6 256bit HDMI+3xDP to karta graficzna AMD. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach i aplikacjach 3D.
Karta VGA ASRock Radeon RX 9070 XT Steel Legend 16GB GDDR6 256bit HDMI+3xDP
Karta VGA ASRock Radeon RX 9070 XT Steel Legend 16GB GDDR6 256bit HDMI+3xDP to karta graficzna AMD. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach i aplikacjach 3D.
Kluczowe cechy
Chipset karty graficznej (GPU): AMD Radeon RX 9070 XT. Obsługa DirectX (wersja): DirectX 12 Ultimate. Rodzaj chłodzenia: Aktywne (wentylator+radiator). Rozwiązania producenta VGA: ASRock 0dB Silent Cooling, ASRock Triple Fan Design, ASRock Striped Axial Fan.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Szybki przewodnik.
Specyfikacja techniczna
| Chipset karty graficznej (GPU) | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Częstotliwość taktowania GPU podwyższona | 2970 MHz |
| Ilość jednocześnie obsługiwanych monitorów | 4 |
| Interfejs pamięci | 256 bit |
| Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych | 4096 |
| Liczba zajmowanych slotów w obudowie | 2,9 |
| Maksymalna przepustowość pamięci | 640.00 GB/s |
| Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym | 7680 x 4320 |
| Minimalna moc zasilacza | 800 W |
| Obsługa DirectX (wersja) | DirectX 12 Ultimate |
| Obsługa OpenGL (wersja) | OpenGL 4.6 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne (wentylator+radiator) |
| Rozwiązania producenta VGA | ASRock 0dB Silent Cooling, ASRock Triple Fan Design, ASRock Striped Axial Fan |
| Typ pamięci | GDDR6 |
| Typ złącza karty | PCI Express x16 5.0 |
| Wsparcie HDCP | Tak |
| Wspierane technologie | AMD Smart Access Memory, AMD Smart Access Video, AMD Privacy View, AMD Enhanced Sync Technology, AMD FreeSync™ Technology, AMD Virtual Super Resolution, AMD Radeon™ Image Sharpening, AMD Radeon™ Anti-Lag, AMD FidelityFX Super Resolution, AMD Radeon™ Chill, AMD Radeon™ Boost, AMD Software Adrenali... |
| Wyjście DisplayPort | 3x DisplayPort |
| Wyjście HDMI | 1x HDMI |
| Wymiary [S x W] (mm) | 298 x 131 |
| Wyposażenie dodatkowe | Szybki przewodnik |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711581490451
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także