Karta VGA Gigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G 8GB GDDR6 128bit
warehouse Wybierz magazyn
Karta VGA Gigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G 8GB GDDR6 128bit. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach i aplikacjach 3D.
Karta VGA Gigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G 8GB GDDR6 128bit
Karta VGA Gigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G 8GB GDDR6 128bit to karta graficzna AMD. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach i aplikacjach 3D.
Kluczowe cechy
Chipset karty graficznej (GPU): AMD Radeon RX 9060 XT. Obsługa DirectX (wersja): DirectX 12 Ultimate. Rodzaj chłodzenia: Aktywne (wentylator+radiator). Rozwiązania producenta VGA: GIGABYTE RGB Lighting, GIGABYTE WINDFORCE 3X Cooling System.
Specyfikacja techniczna
| Chipset karty graficznej (GPU) | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Częstotliwość taktowania GPU bazowa | 2530 MHz |
| Częstotliwość taktowania GPU podwyższona | 3130 MHz |
| Fabryczne przetaktowanie GPU | Tak |
| Ilość jednocześnie obsługiwanych monitorów | 3 |
| Interfejs pamięci | 128 bit |
| Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych | 2048 |
| Maksymalna przepustowość pamięci | 320.00 GB/s |
| Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym | 7680 x 4320 |
| Minimalna moc zasilacza | 450 W |
| Obsługa DirectX (wersja) | DirectX 12 Ultimate |
| Obsługa OpenGL (wersja) | OpenGL 4.6 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne (wentylator+radiator) |
| Rozwiązania producenta VGA | GIGABYTE RGB Lighting, GIGABYTE WINDFORCE 3X Cooling System |
| Typ pamięci | GDDR6 |
| Typ złącza karty | PCI Express x16 5.0 |
| Wspierane technologie | AMD Radeon™ Anti-Lag, AMD FidelityFX Super Resolution, AMD Radeon™ Chill, AMD Radeon™ Boost, AMD Software Adrenalin Edition, AMD Fluid Motion Frames, AMD Noise Suppression, AMD Radeon™ Super Resolution, AMD Smart Access Memory, AMD Smart Access Video, AMD Privacy View, AMD Enhanced Sync Technolog... |
| Wyjście DisplayPort | 2x DisplayPort |
| Wyjście HDMI | 1x HDMI |
| Wymiary [S x W] (mm) | 281 x 118 |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719331356231
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także