Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J2340DW A3 4 w 1
warehouse Wybierz magazyn
Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J2340DW A3 4 w 1 Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J2340DW A3 4 w 1 to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych. 4.6 s.
Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J2340DW A3 4 w 1
Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J2340DW A3 4 w 1 to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Parametry drukowania
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0, WiFi 802.11b/g/n. Interfejs sieciowy: Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45. Obsługiwane formaty druku: A4, A5, A6, Letter, Executive, Legal, Folio, Koperta DL, Monarch, Commercial 10, A3, 10 x 15 cm, 9 x 13 cm, 13 x 18 cm, 13 x 20 cm. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner, fax.
Specyfikacja techniczna
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Czas wydruku pierwszej strony | 4.6 s |
| Duplex | Tak |
| Fax | Tak |
| Ilość wkładów drukujących | 4 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0, WiFi 802.11b/g/n |
| Interfejs sieciowy | Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 |
| Liczba podajników papieru | 2 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 220 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 36 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A3 |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, A6, Letter, Executive, Legal, Folio, Koperta DL, Monarch, Commercial 10, A3, 10 x 15 cm, 9 x 13 cm, 13 x 18 cm, 13 x 20 cm |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 256.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner, fax |
| Pojemność zamontowanych podajników | 251 arkuszy |
| Poziom hałasu | 51.5 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 28.0 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (max) | 28.0 stron/min |
| Rodzina | MFC |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 4800 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 2400 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 398 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 530 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 305 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
Opis
Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™
WiFi 802.11b/g/n
LC462C
LC462M
LC462XLBK
LC462XLC
LC462XLM
LC462XLY
LC462Y
10 x 15 cm
13 x 18 cm
13 x 20 cm
A3
A4
A5
A6
Commercial 10
Executive
Folio
Koperta DL
Legal
Letter
Monarch
Specyficzne kody
- EAN13
- 4977766817707
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także