Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma TS3751i (6671C026) 3w1 białe
warehouse Wybierz magazyn
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma TS3751i (6671C026) 3w1 białe Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma TS3751i (6671C026) 3w1 białe to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma TS3751i (6671C026) 3w1 białe
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma TS3751i (6671C026) 3w1 białe to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Parametry drukowania
Obsługiwane formaty druku: A4, A5, Letter, Legal, B5. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner. Typ drukarki: Atramentowa kolorowa.
Specyfikacja techniczna
| Druk bez marginesów | Tak |
| Duplex | Tak |
| Ilość wkładów drukujących | 2 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0, WiFi |
| Interfejs sieciowy | WiFi |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 275 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 9 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, Letter, Legal, B5 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Pojemność zamontowanych podajników | 60 arkuszy |
| Poziom hałasu | 48.0 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 4.0 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (max) | 7.7 stron/min |
| Rodzina | PIXMA |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 4800 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 327 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 435 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 145 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 4549292234138
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także