Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson WorkForce Pro WF-M5899DWF 4w1
warehouse Wybierz magazyn
Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson WorkForce Pro WF-M5899DWF 4w1 Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson WorkForce Pro WF-M5899DWF 4w1 to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson WorkForce Pro WF-M5899DWF 4w1
Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson WorkForce Pro WF-M5899DWF 4w1 to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Parametry drukowania
Interfejs komunikacyjny: RJ-45, USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11a/b/g/n/ac, WiFi Direct. Obsługiwane formaty druku: A4, A5, Letter, Executive, Legal, B5, B6. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner, fax. Standardowe języki drukarki: PCL5c, PCL5e, PCL6, PostScript 3, GDI.
Specyfikacja techniczna
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 70000 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 4.8 s |
| Fax | Tak |
| Ilość wkładów drukujących | 1 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | RJ-45, USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11a/b/g/n/ac, WiFi Direct |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 256 g/m2 |
| Maksymalna pojemność podajników | 1830 arkuszy |
| Maksymalne zużycie energii | 30 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, Letter, Executive, Legal, B5, B6 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 2048.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner, fax |
| Pojemność zamontowanych podajników | 150 arkuszy |
| Poziom hałasu | 50.0 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania mono (max) | 34.0 stron/min |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 22.0 str/min |
| Rodzina | WorkForce |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 2400 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 2400 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Standardowe języki drukarki | PCL5c, PCL5e, PCL6, PostScript 3, GDI |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Typ drukarki | Atramentowa monochromatyczna |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 535 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 425 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 357 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 8715946716817
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także