Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3430 (5989C009) 3w1 czarne
warehouse Wybierz magazyn
Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3430 (5989C009) 3w1 czarne Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3430 (5989C009) 3w1 czarne to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3430 (5989C009) 3w1 czarne
Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3430 (5989C009) 3w1 czarne to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Parametry drukowania
Interfejs komunikacyjny: USB, WiFi 802.11b/g/n. Interfejs sieciowy: Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45. Obsługiwane formaty druku: 91 × 55 mm (rozmiar karty kredytowej), A4, A5, A6, Letter, Executive, Legal, B5, Koperta COM10, Koperta DL, Koperta C5, 89 × 89 mm, 4 × 6 cali, 5 × 7 cali, 7 × 10 cali, 8 × 10 cali, 127 × 127 mm. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner.
Specyfikacja techniczna
| Druk bez marginesów | Tak |
| Interfejs komunikacyjny | USB, WiFi 802.11b/g/n |
| Interfejs sieciowy | Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 265 g/m2 |
| Maksymalna pojemność podajników | 100 arkuszy |
| Maksymalne zużycie energii | 15 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | 91 × 55 mm (rozmiar karty kredytowej), A4, A5, A6, Letter, Executive, Legal, B5, Koperta COM10, Koperta DL, Koperta C5, 89 × 89 mm, 4 × 6 cali, 5 × 7 cali, 7 × 10 cali, 8 × 10 cali, 127 × 127 mm |
| Pictbridge | Tak |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Pojemność zamontowanych podajników | 100 arkuszy |
| Poziom hałasu | 48.5 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Rodzina | PIXMA |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 4800 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 337 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 416 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 177 |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 4549292213287
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także