Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG2551S (0727C066) 3w1 czarne
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG2551S (0727C066) 3w1 czarne Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG2551S (0727C066) 3w1 czarne to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG2551S (0727C066) 3w1 czarne
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG2551S (0727C066) 3w1 czarne to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Parametry drukowania
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0 High-Speed. Obsługiwane formaty druku: A4, A5, Letter, Legal, B5, Koperta COM10, Koperta DL, 13 x 18 cm, 10 x 10 cm. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner. Typ drukarki: Atramentowa kolorowa.
Specyfikacja techniczna
| Ilość wkładów drukujących | 2 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 High-Speed |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 275 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 9 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, Letter, Legal, B5, Koperta COM10, Koperta DL, 13 x 18 cm, 10 x 10 cm |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Pojemność zamontowanych podajników | 100 arkuszy |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 4.0 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (max) | 8.0 stron/min |
| Rodzina | PIXMA |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 600 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 4800 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 315 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 426 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 145 |
Opis
Microsoft Windows 7
Microsoft Windows 8
Microsoft Windows 8.1
Microsoft Windows 10
Microsoft Windows 11
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows XP
CL-546XL
PG-545
PG-545XL
13 x 18 cm
A4
A5
B5
Koperta COM10
Koperta DL
Legal
Letter
Specyficzne kody
- EAN13
- 4549292234206
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także