Urządzenie wielofunkcyjne Canon Maxify GX3040 3w1 białe
warehouse Wybierz magazyn
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Maxify GX3040 3w1 białe Urządzenie wielofunkcyjne Canon Maxify GX3040 3w1 białe to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych. 33000.
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Maxify GX3040 3w1 białe
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Maxify GX3040 3w1 białe to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Parametry drukowania
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0, WiFi 802.11b/g/n. Obsługiwane formaty druku: Letter, Legal, B5, Koperta COM10, Koperta DL, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 20 x 25 cm, 18 x 25 cm, 127 × 127 mm, A4, A5, A6. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner. Typ drukarki: Atramentowa kolorowa.
Specyfikacja techniczna
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 33000 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 9.0 s |
| Duplex | Tak |
| Ilość wkładów drukujących | 4 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0, WiFi 802.11b/g/n |
| Liczba podajników papieru | 2 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 265 g/m2 |
| Maksymalna pojemność podajników | 350 arkuszy |
| Maksymalne zużycie energii | 18 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | Letter, Legal, B5, Koperta COM10, Koperta DL, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 20 x 25 cm, 18 x 25 cm, 127 × 127 mm, A4, A5, A6 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Pojemność zamontowanych podajników | 350 arkuszy |
| Poziom hałasu | 49.0 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 13.0 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (max) | 18.0 stron/min |
| Prędkość kopiowania kolor (max) | 11.1 str/min |
| Rodzina | MAXIFY |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 2400 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 719 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 399 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 303 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 4549292204490
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także