Antena telewizyjna Qoltec DVB-T2 ze wzmacniaczem sygnału i magnetyczną
41,89 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
Qoltec
| Zysk anteny (dB) | 32.0 |
| Długość anteny (m) | 0.230 |
| Długość kabla (m) | 4.00 |
| Złącze/wtyk | Typu F IEC |
| Impedancja (Om) | 75.0 |
| Zakres częstotliwości UHF | 470-862 MHz |
| Zakres częstotliwości VHF | 174-230 MHz |
| Zasilacz anteny | DC 5V |
| Waga netto (kg) | 0.260 |
Opis
Specyficzne kody
3 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane