Antena telewizyjna Qoltec TV DVB-T/T2
80,90 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
Maclean
| Zysk anteny (dB) | 48.0 |
| Długość kabla (m) | 5.00 |
| Złącze/wtyk | Typu F |
| Impedancja (Om) | 75.0 |
| Zakres częstotliwości UHF | 470-790 MHz |
| Zakres częstotliwości VHF | 174-230 MHz |
| Zasilacz anteny | USB 5V USB 5V |
| Zysk energetyczny | 20-33 dB, max 44 dB |
| Waga netto (kg) | 0.860 |
| Wyposażenie dodatkowe | Łącznik Podstawka Kabel antenowy 75 Ohm o długości 5 m zakończony wtykiem typu F Uchwyt Wtyk zasilający USB z separatorem Obejma/cybant Podkładka gumowa Instrukcja montażu |
| Informacje dodatkowe | Zakres częstotliwości: 174–230 MHz, 470–790 MHz Wyjście: 75 ? Ukierunkowanie: 360° Polaryzacja: horyzontalna Zasilanie: USB 5V 30mA DC Możliwość zamontowanie w wielu miejscach (dach, balkon, okno) również na obiektach ruchomych (jacht, samochód) Zakres częstotliwości: 174–230 MHz, 470–790 MHz Zysk energetyczny: 20-33 dB, max 44 dB Wyjście: 75 ? Ukierunkowanie: 360° Polaryzacja: horyzontalna Zasilanie: USB-5V lub 12V (wtyk zapalniczki) Zestaw zawiera: Łącznik Wysięgnik Podstawka Średnica: 26,5 cm Kabel antenowy 5mb 75? z seperatorem Instrukcja montażu |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Opis
Specyficzne kody
3 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane