Antena TV DVB-T/T2 HEVC Maclean MCTV-102, aktywna, wielokierunkowa,
warehouse Wybierz magazyn
Antena TV DVB-T/T2 HEVC Maclean MCTV-102, aktywna, wielokierunkowa, Antena TV DVB-T/T2 HEVC Maclean MCTV-102, aktywna, wielokierunkowa, to antena. Odbiera sygnał telewizyjny lub radiowy. 75.0 Impedancja (Om).
Antena TV DVB-T/T2 HEVC Maclean MCTV-102, aktywna, wielokierunkowa,
Antena TV DVB-T/T2 HEVC Maclean MCTV-102, aktywna, wielokierunkowa, to antena. Odbiera sygnał telewizyjny lub radiowy.
Kluczowe cechy
Wyposażenie dodatkowe: Instrukcja montażu, Uchwyt, Zasilacz z separatorem, Wtyk kablowy (złączka F). Zysk energetyczny: 20-33 dB, max 44 dB.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Instrukcja montażu, Uchwyt, Zasilacz z separatorem, Wtyk kablowy (złączka F).
Specyfikacja techniczna
| Impedancja (Om) | 75.0 |
| Waga netto (kg) | 0.516 |
| Wyposażenie dodatkowe | Instrukcja montażu, Uchwyt, Zasilacz z separatorem, Wtyk kablowy (złączka F) |
| Zakres częstotliwości UHF | 470-698 |
| Zakres częstotliwości VHF | 174-230 MHz |
| Zasilacz anteny | DC 5V |
| Zysk energetyczny | 20-33 dB, max 44 dB |
| Złącze/wtyk | Typu F |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 5902211143499
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
5 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także