Płyta Asus ROG STRIX B550-A GAMING /AMD
Płyta Asus ROG STRIX B550-A GAMING /AMD Płyta Asus ROG STRIX B550-A GAMING /AMD to płyta główna AMD AM4. Stanowi podstawę zestawu komputerowego z procesorami AMD Ryzen. ATX Format płyty AMD B550 Chipset płyty głównej.
Płyta Asus ROG STRIX B550-A GAMING /AMD
Płyta Asus ROG STRIX B550-A GAMING /AMD to płyta główna AMD AM4. Stanowi podstawę zestawu komputerowego z procesorami AMD Ryzen.
Kluczowe cechy
Gniazda karty dźwiękowej: Wyjście optyczne S/PDIF, 5x Audio Jack. Gniazda karty graficznej: HDMI, DisplayPort. Gniazda USB na płycie głównej: 2x USB 2.0 (4 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty). Gniazdo procesora: Socket AM4 (1331).
Złącza i wyposażenie
Inne porty i gniazda: 2x RGB Header(s). Wyposażenie dodatkowe: Addressable RGB extension cable, 4 x SATA 6Gb/s cables,, Cable ties pack, M.2 Rubber Package, M.2 SSD screw package,, ROG STRIX sticker, ROG STRIX thank you card,, Supporting DVD, User manual.
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | AMD B550 |
| Format płyty | ATX |
| Gniazda karty dźwiękowej | Wyjście optyczne S/PDIF, 5x Audio Jack |
| Gniazda karty graficznej | HDMI, DisplayPort |
| Gniazda USB na płycie głównej | 2x USB 2.0 (4 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty) |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 (1331) |
| Gniazdo zasilania | EATX (24-pin) + ATX12V (8-pin) + ATX12V (4-pin) |
| Ilość złącz pamięci DDR4 | 4 |
| Inne porty i gniazda | 2x RGB Header(s) |
| Maksymalna ilość portów USB 2.0 | 6 |
| Maksymalna ilość portów USB 3.x | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| Obsługiwane typy procesorów | AMD Ryzen™ |
| Port LAN | 1x 2,5 Gigabit LAN 100/1000/2500 Mb/s (Intel® I225V) |
| Porty USB na panelu tylnym | 2x USB 2.0 + 4x USB 3.0 + 1x USB 3.1 + 1x USB 3.1 Type-C |
| Standard pamięci | DDR4-2400, DDR4-2666, DDR4-3200, DDR4-3466 (OC), DDR4-3600 (OC), DDR4-3866 (OC), DDR4-4000 (OC), DDR4-4400 (OC), DDR4-4600 (OC), DDR4-2800, DDR4-3000, DDR4-4800 (OC), DDR4-5100 (OC), DDR4-2133 |
| Tryb pracy pamięci RAM | Dual Channel |
| Wbudowana karta graficzna | Brak lub AMD Radeon R-Series/Vega (zależy od procesora) |
| Wymiary [S x W] (mm) | 305 x 244 |
| Wyposażenie dodatkowe | Addressable RGB extension cable, 4 x SATA 6Gb/s cables,, Cable ties pack, M.2 Rubber Package, M.2 SSD screw package,, ROG STRIX sticker, ROG STRIX thank you card,, Supporting DVD, User manual |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | ROG SupremeFX S1220 8-Channel High Definition Audio CODEC |
| Zintegrowany kontroler ATA (IDE) | Brak |
| Zintegrowany kontroler SATA | Chipset: 6x SATA III 6Gb/s - RAID 0,1,10 + 2x M.2 |
| Złącza PCI Express x1 | 3 |
| Złącza PCI Express x16 | 2 |
Opis
Cable ties pack, M.2 Rubber Package, M.2 SSD screw package,
ROG STRIX sticker, ROG STRIX thank you card,
Supporting DVD, User manual
DDR4-2400
DDR4-2666
DDR4-2800
DDR4-3000
DDR4-3200
DDR4-3466 (OC)
DDR4-3600 (OC)
DDR4-3866 (OC)
DDR4-4000 (OC)
DDR4-4400 (OC)
DDR4-4600 (OC)
DDR4-4800 (OC)
DDR4-5100 (OC)
1 x HDMI 2.1(4K@60HZ), 1 x DisplayPort 1.2
Supports AMD 2-way CrossFireX™ Technology
Un-buffered Memory
- 6 x SATA 6Gb/s ports
- M.2_1 slot (Key M), type 2242/2260/2280/22110 (supports PCIe 4.0 x4 &
- M.2_2 slot (Key M), type 2242/2260/2280/22110 (supports PCIe 3.0 x4 &
AMD B550 Chipset:
AMD Socket AM4 for 3rd Gen AMD Ryzen™ Processors:
SATA modes)
HDMI
Wyjście optyczne S/PDIF
- Premium Japanese audio capacitors,
- SupremeFX Shielding Technology, Dual OP Amplifiers, Audio cover
7.1-Channel audio.*
- 1 x PCIe 4.0 x16 SafeSlot (supports x16 mode)
- 3 x PCIe 3.0 x1
3rd Gen AMD Ryzen™ Processors:
AMD B550 Chipset:
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718017826594
10 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także