Urządzenie rozruchowe SAVIO JS-01
Urządzenie rozruchowe SAVIO JS-01 Urządzenie rozruchowe SAVIO JS-01 to akcesorium samochodowe o długości 0.50 m. Przydatne akcesorium do samochodu lub roweru. Czarny (Black) Kolor obudowy 0.50 Długość kabla (m).
Urządzenie rozruchowe SAVIO JS-01
Urządzenie rozruchowe SAVIO JS-01 to akcesorium samochodowe o długości 0.50 m. Przydatne akcesorium do samochodu lub roweru.
Kluczowe cechy
Wymiary [G x S x W] (mm): 195 × 88 × 45 mm. Wyposażenie dodatkowe: Przewody rozruchowe typu Smart Clamp z systemem zabezpieczeń.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Przewody rozruchowe typu Smart Clamp z systemem zabezpieczeń.
Specyfikacja techniczna
| Bateria | 1000 mAh / 3.7V |
| Długość kabla (m) | 0.50 |
| Ekran - dodatkowy opis | Wyświetlacz LED |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Materiał wykonania | ABS |
| Prąd zasilania | 5V |
| Przyciski | Włącz/wyłącz |
| Typ akcesoria samochodowego/rowerowego | Zasilacz |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 195 × 88 × 45 mm |
| Wyposażenie dodatkowe | Przewody rozruchowe typu Smart Clamp z systemem zabezpieczeń |
| Zakres temperatur pracy | -20 ~ +60°C |
| Zasilanie | Akumulatorowe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącze zasilania | USB-C |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 5905106070986
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także