Zasilacz UBIQUITI POE-24-30W-EU PoE 24V 1,25A 30W Gigabit | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Zasilacz UBIQUITI POE-24-30W-EU PoE 24V 1,25A 30W Gigabit
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Zasilacz UBIQUITI POE-24-30W-EU PoE 24V 1,25A 30W Gigabit Zasilacz UBIQUITI POE-24-30W-EU PoE 24V 1,25A 30W Gigabit to zasilacz PoE marki Ubiquiti Networks Inc. Dostarcza zasilanie do urządzeń sieciowych przez kabel Ethernet.
Loading...
Zasilacz UBIQUITI POE-24-30W-EU PoE 24V 1,25A 30W Gigabit to zasilacz PoE marki Ubiquiti Networks Inc. Dostarcza zasilanie do urządzeń sieciowych przez kabel Ethernet.