Gigabyte Zasilacz 650W GP-P650SS 80+ Silver
Gigabyte Zasilacz 650W GP-P650SS 80+ Silver Gigabyte Zasilacz 650W GP-P650SS 80+ Silver to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego. Aktywny PFC 80 PLUS Silver.
Gigabyte Zasilacz 650W GP-P650SS 80+ Silver
Gigabyte Zasilacz 650W GP-P650SS 80+ Silver to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 86 x 150 x 140 mm. Zabezpieczenia / filtry: Przed zbyt niskim napięciem (UVP), Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przeciwzwarciowe (SCP), Przed zbyt wysokim prądem (OCP), Termiczne (OTP).
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Silver |
| Format (zasilacze) | ATX |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 3 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. SATA | 5 |
| Moc zasilacza | 650 W |
| PFC | Aktywny |
| Wentylator | 12 cm |
| Wersja ATX | 3.0 |
| Wymiary | 86 x 150 x 140 mm |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem (UVP), Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przeciwzwarciowe (SCP), Przed zbyt wysokim prądem (OCP), Termiczne (OTP) |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
Opis
3.1
Przeciwprzepięciowe (OVP)
Przeciwzwarciowe (SCP)
Przed zbyt niskim napięciem (UVP)
Przed zbyt wysokim prądem (OCP)
Termiczne (OTP)
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719331554095
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także