Zasilacz be quiet! Power Zone 2 1200W 140mm 80+ Platinum
Zasilacz be quiet! Power Zone 2 1200W 140mm 80+ Platinum Zasilacz be quiet! Power Zone 2 1200W 140mm 80+ Platinum to zasilacz komputerowy marki LISTAN GMBH o mocy 1200 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz be quiet! Power Zone 2 1200W 140mm 80+ Platinum
Zasilacz be quiet! Power Zone 2 1200W 140mm 80+ Platinum to zasilacz komputerowy marki LISTAN GMBH o mocy 1200 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Certyfikat: CE, RoHS, 80 PLUS Platinum, ErP, TUV, CB, FCC, WEEE, Triman, CU, cTUVus, UKCA, BSMI, CCC, RCM, ENERGY STAR 9.0. Długość kabli: Długość złącza ATX (cm): 60, Maksymalna długość przewodów (cm): 100. Natężenia zasilacza: +3.3V (A): 20, +5V (A): 20, +12V (A): 100, -12V (A): 0,3, +5Vsb (A): 3. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | CE, RoHS, 80 PLUS Platinum, ErP, TUV, CB, FCC, WEEE, Triman, CU, cTUVus, UKCA, BSMI, CCC, RCM, ENERGY STAR 9.0 |
| Długość kabli | Długość złącza ATX (cm): 60, Maksymalna długość przewodów (cm): 100 |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maks. głośność | 25.5 dB |
| Maksymalna moc zasilacza | 1200 W |
| Modularność | modularny |
| Natężenia zasilacza | +3.3V (A): 20, +5V (A): 20, +12V (A): 100, -12V (A): 0,3, +5Vsb (A): 3 |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Średnica wentylatora | 140 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Waga netto (kg) | 1.880 |
| Wtyczka zasilania | ATX 20+4pin, PCI-E 6+2 pin x 3, SATA x 7, P4+4 x 1, P8 x 1, PATA x 1, 12V-2x6 kabel | W(2 | 600) |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 160 x 150 x 86 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperat... |
Opis
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
BSMI
CB
CCC
CE
CU
ENERGY STAR 9.0
ErP
FCC
RCM
RoHS
TUV
Triman
UKCA
WEEE
cTUVus
ATX 20+4pin
P4+4 x 1
P8 x 1
PATA x 1
PCI-E 6+2 pin x 3
SATA x 7
Maksymalna długość przewodów (cm): 100
Specyficzne kody
- EAN13
- 4260052193563
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także