Zasilacz be quiet! Pure Power 13 M 1200W 120mm 80+ Gold
Zasilacz be quiet! Pure Power 13 M 1200W 120mm 80+ Gold Zasilacz be quiet! Pure Power 13 M 1200W 120mm 80+ Gold to zasilacz komputerowy marki LISTAN GMBH o mocy 1200 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz be quiet! Pure Power 13 M 1200W 120mm 80+ Gold
Zasilacz be quiet! Pure Power 13 M 1200W 120mm 80+ Gold to zasilacz komputerowy marki LISTAN GMBH o mocy 1200 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Certyfikat: CE, RoHS, 80 PLUS Gold, ErP, TUV, CB, FCC, WEEE, CU, cTUVus, UKCA, BSMI, CCC, RCM, IRAM, ENERGY STAR 9.0. Długość kabli: Maksymalna długość przewodów (cm): 95, Długość złącza ATX (cm): 55. Natężenia zasilacza: +3.3V (A): 22, +5V (A): 22, +12V (A): 100, -12V (A): 0,3, +5Vsb (A): 3. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | CE, RoHS, 80 PLUS Gold, ErP, TUV, CB, FCC, WEEE, CU, cTUVus, UKCA, BSMI, CCC, RCM, IRAM, ENERGY STAR 9.0 |
| Długość kabli | Maksymalna długość przewodów (cm): 95, Długość złącza ATX (cm): 55 |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maks. głośność | 32.3 dB |
| Maksymalna moc zasilacza | 1200 W |
| Modularność | modularny |
| Natężenia zasilacza | +3.3V (A): 22, +5V (A): 22, +12V (A): 100, -12V (A): 0,3, +5Vsb (A): 3 |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Waga netto (kg) | 2.690 |
| Wtyczka zasilania | ATX 20+4pin, SATA x 6, PCI-E 6+2 pin x 4, P4+4 x 1, PATA x 2, P8 x 1, 12V-2x6 kabel | W(1 | 600) |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 160 x 150 x 86 |
| Zabezpieczenia | SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi, OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Pow... |
Opis
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
BSMI
CB
CCC
CE
CU
ENERGY STAR 9.0
ErP
FCC
IRAM
RCM
RoHS
TUV
UKCA
WEEE
cTUVus
ATX 20+4pin
P4+4 x 1
P8 x 1
PATA x 2
PCI-E 6+2 pin x 4
SATA x 6
Maksymalna długość przewodów (cm): 95
Specyficzne kody
- EAN13
- 4260052193655
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także