Zasilacz Gigabyte GP-P650SS ICE 650W 120mm 80+Silver | PartsPC.pl
zoom_in
Zasilacz Gigabyte GP-P650SS ICE 650W 120mm 80+Silver
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Zasilacz Gigabyte GP-P650SS ICE 650W 120mm 80+Silver Zasilacz Gigabyte GP-P650SS ICE 650W 120mm 80+Silver to zasilacz komputerowy o mocy 650 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Loading...
Zasilacz Gigabyte GP-P650SS ICE 650W 120mm 80+Silver to zasilacz komputerowy o mocy 650 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
650 W Maksymalna moc zasilacza
80 PLUS Silver Certyfikat
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Sprawność: 90% pod typowym obciążeniem.
Złącza i wyposażenie
Złącza zasilacza: ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 600mm*1, CPU/EPS 4+4 Pin x 2 : 650mm+120mm*1, PCI-e 6+2 Pin x 2 : 600mm*2, SATA x 3 + 4 Pin Peripheral x 1 : 500mm+120mm+120mm+120mm*1, SATA x 2 + 4 Pin Peripheral x 2 : 500mm+120mm+120mm+120mm*1.
Specyfikacja techniczna
Certyfikat 80 PLUS Silver
Ilość wentylatorów (max) 1 szt.
Maksymalna moc zasilacza 650 W
Modularność Brak
PFC Aktywne
Przeznaczenie zasilacza Komputer stacjonarny
Sprawność 90% pod typowym obciążeniem
Średnica wentylatora 120 mm
Standard zasilacza ATX
Wymiary [G x S x W] (mm) 150 x 140 x 86
Gigabyte
GP-P650SS ICE
29 Przedmioty
Zabezpieczenia
80 PLUS Silver
Ilość wentylatorów (max)
650 W
Przeznaczenie zasilacza
90% pod typowym obciążeniem
Sprawność
120 mm
Średnica wentylatora
Brak
Modularność
ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 600mm*1
CPU/EPS 4+4 Pin x 2 : 650mm+120mm*1
PCI-e 6+2 Pin x 2 : 600mm*2
SATA x 2 + 4 Pin Peripheral x 2 : 500mm+120mm+120mm+120mm*1
SATA x 3 + 4 Pin Peripheral x 1 : 500mm+120mm+120mm+120mm*1