Corsair Zasilacz CX550 550W 80+ BRONZE N.MODULAR ATX EU
246,99 zł
Corsair Zasilacz HX1500I 1500W 80+ PLATINUM Corsair Zasilacz HX1500I 1500W 80+ PLATINUM to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego. Aktywny PFC 80 PLUS Platinum.
Corsair Zasilacz HX1500I 1500W 80+ PLATINUM to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Certyfikat 80+: 80 PLUS Platinum. Gwarancja: 120 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 200 x 150 x 86 mm.
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Platinum |
| Gwarancja | 120 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6) | 2 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 6 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 5 |
| Ilość złącz zas. SATA | 8 |
| Moc zasilacza | 1500 W |
| PFC | Aktywny |
| Waga | 2.4kg |
| Wentylator | 14 cm |
| Wymiary | 200 x 150 x 86 mm |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także