Gembird Zasilacz uniwersalny 12W regulowany 3-12V
27,00 zł
Corsair Zasilacz RM1000e PCIe5.1 80+GOLD F.MODULAR ATX3.1 Corsair Zasilacz RM1000e PCIe5.1 80+GOLD F.MODULAR ATX3.1 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Corsair Zasilacz RM1000e PCIe5.1 80+GOLD F.MODULAR ATX3.1 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Gwarancja: 120 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 140 x 150 x 86 mm.
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Gwarancja | 120 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6) | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PATA | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Moc zasilacza | 1000 W |
| Waga | 3.23kg |
| Wentylator | 12 cm |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Wymiary | 140 x 150 x 86 mm |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także