Corsair Zasilacz iCUE LINK HXi SHIFT 1000W 80+ PLATINUM
Corsair Zasilacz iCUE LINK HXi SHIFT 1000W 80+ PLATINUM Corsair Zasilacz iCUE LINK HXi SHIFT 1000W 80+ PLATINUM to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Corsair Zasilacz iCUE LINK HXi SHIFT 1000W 80+ PLATINUM
Corsair Zasilacz iCUE LINK HXi SHIFT 1000W 80+ PLATINUM to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Akcesoria w zestawie: Zasilacz ATX iCUE LINK HXi serii SHIFT Przewód zasilający Kable DC Śruby montażowe Opaski kablowe . Certyfikat 80+: 80 PLUS Platinum. Gwarancja: 120 miesięcy - Gwarancja normalna.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz ATX iCUE LINK HXi serii SHIFT Przewód zasilający Kable DC Śruby montażowe Opaski kablowe |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Platinum |
| Format (zasilacze) | ATX |
| Gwarancja | 120 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6) | 2 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PATA | 8 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. SATA | 8 |
| Moc zasilacza | 1000 W |
| Waga | 3.55kg |
| Wentylator | 14 cm |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 840006602392
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także