Zasilacz Chieftec Vega M PPG-1000-C 1000W ATX 135mm 80+Gold … | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Zasilacz Chieftec Vega M PPG-1000-C 1000W ATX 135mm 80+Gold aPFC
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Zasilacz Chieftec Vega M PPG-1000-C 1000W ATX 135mm 80+Gold aPFC Zasilacz Chieftec Vega M PPG-1000-C 1000W ATX 135mm 80+Gold aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 1000 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Loading...
Zasilacz Chieftec Vega M PPG-1000-C 1000W ATX 135mm 80+Gold aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 1000 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
1000 W Maksymalna moc zasilacza
CE, RoHS, 80 PLUS Gold, EAC, ErP, CB Certyfikat
ATX Standard zasilacza
Aktywne PFC
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Certyfikat: CE, RoHS, 80 PLUS Gold, EAC, ErP, CB. Długość kabli: 20+4 PIN ATX: 600 mm, 8 PIN EPS (4+4): 650/150 mm, 8 PIN PCIe (6+2): 2x600/150 mm, 16 PIN 12V - 2 x 6: 600, SATA: 2 x 450/150/150, MOLEX: 400/150/150. Natężenia zasilacza: +5V: 20A, +3,3V:20A, +12V1: 83,33A, -12V: 0,3A, +5VSB: 3,0A. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny.
Specyfikacja techniczna
Certyfikat CE, RoHS, 80 PLUS Gold, EAC, ErP, CB
Długość kabli 20+4 PIN ATX: 600 mm, 8 PIN EPS (4+4): 650/150 mm, 8 PIN PCIe (6+2): 2x600/150 mm, 16 PIN 12V - 2 x 6: 600, SATA: 2 x 450/150/150, MOLEX: 400/150/150
Ilość wentylatorów (max) 1 szt.
Maksymalna moc zasilacza 1000 W
Modularność modularny
Natężenia zasilacza +5V: 20A, +3,3V:20A, +12V1: 83,33A, -12V: 0,3A, +5VSB: 3,0A
PFC Aktywne
Przeznaczenie zasilacza Komputer stacjonarny
Średnica wentylatora 135 mm
Standard zasilacza ATX
Wtyczka zasilania Molex 4-pin x 3, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2, ATX 20+4pin, SATA x 6, PCI-E 16-pin x 1, PCI-E 6+2 pin x 4
Wymiary [G x S x W] (mm) 150 x 150 x 85
Chieftec
PPG-1000-C
20 Przedmioty
Opis
Aktywny
PFC
60
Gwarancja producenta [mies.]
150 x 150 x 85
Wymiary [G x S x W] (mm)
BOX
Opakowanie
AFC (automatyczna kontrola prędkość obrotowej wentylatora)
OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Zabezpieczenia
80 PLUS Gold
CB
CE
EAC
ErP
RoHS
Certyfikat
1 szt.
Ilość wentylatorów (max)
1000 W
Maksymalna moc zasilacza
ATX
Standard zasilacza
Komputer stacjonarny
Przeznaczenie zasilacza
135 mm
Średnica wentylatora
ATX 20+4pin
EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2
Molex 4-pin x 3
PCI-E 6+2 pin x 4
PCI-E 16-pin x 1
SATA x 6
Wtyczka zasilania
modularny
Modularność
8 PIN EPS (4+4): 650/150 mm
8 PIN PCIe (6+2): 2x600/150 mm
16 PIN 12V - 2 x 6: 600
20+4 PIN ATX: 600 mm
MOLEX: 400/150/150
SATA: 2 x 450/150/150
Długość kabli
+5V: 20A, +3,3V:20A, +12V1: 83,33A, -12V: 0,3A, +5VSB: 3,0A