Zasilacz Endorfy Vero L5 Bronze 700W ATX 120mm 80 Plus Bronze
warehouse Wybierz magazyn
Zasilacz Endorfy Vero L5 Bronze 700W ATX 120mm 80 Plus Bronze Zasilacz Endorfy Vero L5 Bronze 700W ATX 120mm 80 Plus Bronze to zasilacz komputerowy marki COOLING.PL o mocy 700 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz Endorfy Vero L5 Bronze 700W ATX 120mm 80 Plus Bronze
Zasilacz Endorfy Vero L5 Bronze 700W ATX 120mm 80 Plus Bronze to zasilacz komputerowy marki COOLING.PL o mocy 700 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Długość kabli: 24 PIN ATX: 570, 8 PIN EPS (4+4): 1x 670-820, 8 PIN PCIe (6+2): 3x 560-710, SATA: 5x 500-820, MOLEX: 1x 820. Natężenia zasilacza: +5V (A) 20, +3.3V (A) 20, +12V (A) 70, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Wtyczka zasilania: SATA x 5, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1, ATX 24pin, PCI-E 6+2 pin x 3, Molex 4-pin x 1.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | 80 PLUS Bronze |
| Długość kabli | 24 PIN ATX: 570, 8 PIN EPS (4+4): 1x 670-820, 8 PIN PCIe (6+2): 3x 560-710, SATA: 5x 500-820, MOLEX: 1x 820 |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 700 W |
| Modularność | Brak |
| Natężenia zasilacza | +5V (A) 20, +3.3V (A) 20, +12V (A) 70, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3 |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | SATA x 5, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1, ATX 24pin, PCI-E 6+2 pin x 3, Molex 4-pin x 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 150 x 140 x 87 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, UVP (Under Voltage... |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903018666150
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także