Thermaltake Smart SE 730W Modular (sprawność 80+ Bronze dla 230V, 4xPEG,
279,00 zł
Cooler Master Zasilacz MWE Bronze 550W v3 80+ ATX 3.1 Cooler Master Zasilacz MWE Bronze 550W v3 80+ ATX 3.1 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego. Aktywny.
Cooler Master Zasilacz MWE Bronze 550W v3 80+ ATX 3.1 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna.
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Format (zasilacze) | ATX |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Moc zasilacza | 550 W |
| PFC | Aktywny |
| Waga | 1.45kg |
| Wentylator | 12 cm |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także