Zasilacz MSI MPG A1250GS PCIE5 1250W 135mm 80plus Gold aPFC
warehouse Wybierz magazyn
Zasilacz MSI MPG A1250GS PCIE5 1250W 135mm 80plus Gold aPFC Zasilacz MSI MPG A1250GS PCIE5 1250W 135mm 80plus Gold aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 1250 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz MSI MPG A1250GS PCIE5 1250W 135mm 80plus Gold aPFC
Zasilacz MSI MPG A1250GS PCIE5 1250W 135mm 80plus Gold aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 1250 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Natężenia zasilacza: +5V (A) 22, +3.3V (A) 22, +12V (A) 104.1, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Wtyczka zasilania: Molex Peripheral x 4, ATX 20+4pin, PCI-E 6+2 pin x 1, SATA x 8, PCI-E 16-pin x 2, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 1250 W |
| Modularność | modularny |
| Natężenia zasilacza | +5V (A) 22, +3.3V (A) 22, +12V (A) 104.1, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3 |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Średnica wentylatora | 135 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | Molex Peripheral x 4, ATX 20+4pin, PCI-E 6+2 pin x 1, SATA x 8, PCI-E 16-pin x 2, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 150 x 150 x 86 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperat... |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711377243766
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także