Zasilacz Gigabyte GP-P550SS 550W 120mm 80+Silver aPFC | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Zasilacz Gigabyte GP-P550SS 550W 120mm 80+Silver aPFC
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Zasilacz Gigabyte GP-P550SS 550W 120mm 80+Silver aPFC Zasilacz Gigabyte GP-P550SS 550W 120mm 80+Silver aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 550 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Loading...
Zasilacz Gigabyte GP-P550SS 550W 120mm 80+Silver aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 550 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
550 W Maksymalna moc zasilacza
80 PLUS Silver Certyfikat
ATX Standard zasilacza
Aktywne PFC
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Sprawność: 90% pod typowym obciążeniem. Wtyczka zasilania: ATX 20+4pin, SATA x 5, CPU 4+4-pin x 1, Peripheral x 3, PCI-E 6+2 pin x 2.
Specyfikacja techniczna
Certyfikat 80 PLUS Silver
Długość kabli ATX/MB 20+4 Pin: 600mm x1, CPU/EPS 4+4 Pin: 650mm x1, PCI-e 6+2 Pin: 600mm+120mm x1, SATA x 3 + 4 Pin Peripheral x 1: 500mm+120mm+120mm+120mm x1, SATA x 2 + 4 Pin Peripheral x 2 : 500mm+120mm+120mm+120mm x1
Ilość wentylatorów (max) 1 szt.
Maksymalna moc zasilacza 550 W
PFC Aktywne
Przeznaczenie zasilacza Komputer stacjonarny
Sprawność 90% pod typowym obciążeniem
Średnica wentylatora 120 mm
Standard zasilacza ATX
Wtyczka zasilania ATX 20+4pin, SATA x 5, CPU 4+4-pin x 1, Peripheral x 3, PCI-E 6+2 pin x 2
Wymiary [G x S x W] (mm) 150 x 140 x 86
Gigabyte
GP-P550SS
50 Przedmioty
Opis
Aktywny
PFC
150 x 140 x 86
Wymiary [G x S x W] (mm)
BOX
Opakowanie
OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Zabezpieczenia
80 PLUS Silver
Certyfikat
1 szt.
Ilość wentylatorów (max)
550 W
Maksymalna moc zasilacza
ATX
Standard zasilacza
Komputer stacjonarny
Przeznaczenie zasilacza
90% pod typowym obciążeniem
Sprawność
120 mm
Średnica wentylatora
ATX 20+4pin
CPU 4+4-pin x 1
PCI-E 6+2 pin x 2
Peripheral x 3
SATA x 5
Wtyczka zasilania
ATX/MB 20+4 Pin: 600mm x1
CPU/EPS 4+4 Pin: 650mm x1
PCI-e 6+2 Pin: 600mm+120mm x1
SATA x 2 + 4 Pin Peripheral x 2 : 500mm+120mm+120mm+120mm x1
SATA x 3 + 4 Pin Peripheral x 1: 500mm+120mm+120mm+120mm x1