Zasilacz 1U mini ITX / Flex ATX 200W Akyga AK-I1-200 P4 PFC FAN 3xSATA
Zasilacz 1U mini ITX / Flex ATX 200W Akyga AK-I1-200 P4 PFC FAN 3xSATA Zasilacz 1U mini ITX / Flex ATX 200W Akyga AK-I1-200 P4 PFC FAN 3xSATA to zasilacz komputerowy o mocy 200 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz 1U mini ITX / Flex ATX 200W Akyga AK-I1-200 P4 PFC FAN 3xSATA
Zasilacz 1U mini ITX / Flex ATX 200W Akyga AK-I1-200 P4 PFC FAN 3xSATA to zasilacz komputerowy o mocy 200 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Sprawność: 70% pod typowym obciążeniem. Wtyczka zasilania: ATX 20+4pin, Molex 4-pin x 2, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1, ATX12V P4, SATA x 2.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | CE, RoHS, REACH |
| Długość kabli | 40 cm |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 200 W |
| Modularność | Brak |
| PFC | Pasywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Sprawność | 70% pod typowym obciążeniem |
| Średnica wentylatora | 40 mm |
| Standard zasilacza | 1 U, Mini ITX |
| Wtyczka zasilania | ATX 20+4pin, Molex 4-pin x 2, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1, ATX12V P4, SATA x 2 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 170 x 81,5 x 40 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperat... |
Opis
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
REACH
RoHS
Mini ITX
ATX 20+4pin
EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1
Molex 4-pin x 2
SATA x 2
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901720132147
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także