Zasilacz MSI MEG Ai1600T PCIE5 1600W 135mm 80plus Platinum aPFC
warehouse Wybierz magazyn
Zasilacz MSI MEG Ai1600T PCIE5 1600W 135mm 80plus Platinum aPFC Zasilacz MSI MEG Ai1600T PCIE5 1600W 135mm 80plus Platinum aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 1600 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz MSI MEG Ai1600T PCIE5 1600W 135mm 80plus Platinum aPFC
Zasilacz MSI MEG Ai1600T PCIE5 1600W 135mm 80plus Platinum aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 1600 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Certyfikat: 80 PLUS Platinum. Natężenia zasilacza: +5V (A) 22, +3.3V (A) 22, +12V (A) 133,3, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Wtyczka zasilania: SATA x 8, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2, 6-pin PEG x 1, PCI-E 6+2 pin x 9, PCI-E 5.1 (16-pin) x2, Molex Peripheral x 8.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | 80 PLUS Platinum |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maks. głośność | 20.0 dB |
| Maksymalna moc zasilacza | 1600 W |
| Modularność | modularny |
| Natężenia zasilacza | +5V (A) 22, +3.3V (A) 22, +12V (A) 133,3, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3 |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Średnica wentylatora | 135 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | SATA x 8, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2, 6-pin PEG x 1, PCI-E 6+2 pin x 9, PCI-E 5.1 (16-pin) x2, Molex Peripheral x 8 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 190 x 150 x 86 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperat... |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711377238830
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także