Zasilacz sieciowy USB-C SAVIO ZA-01 65W
warehouse Wybierz magazyn
Zasilacz sieciowy USB-C SAVIO ZA-01 65W Zasilacz sieciowy USB-C SAVIO ZA-01 65W to zasilacz do laptopa o długości 2.40 m. Zapewnia zasilanie laptopa i ładowanie jego akumulatora. 2.40 Długość kabla (m).
Zasilacz sieciowy USB-C SAVIO ZA-01 65W
Zasilacz sieciowy USB-C SAVIO ZA-01 65W to zasilacz do laptopa o długości 2.40 m. Zapewnia zasilanie laptopa i ładowanie jego akumulatora.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Napięcie i natężenie wyjściowe: 20,0V / 3,25A, 12,0V / 3,00A, 15,0V / 3,00A, 19,0V / 3,00A. Wymiary [G x S x W] (mm): 109 × 46.5 × 31.5 mm. Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz sieciowy SAVIO ZA-01 USB-C 65W, kabel sieciowy, instrukcja obsługi.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz sieciowy SAVIO ZA-01 USB-C 65W, kabel sieciowy, instrukcja obsługi.
Specyfikacja techniczna
| Długość kabla (m) | 2.40 |
| Moc [W] | 65.0 |
| Napięcie i natężenie wyjściowe | 20,0V / 3,25A, 12,0V / 3,00A, 15,0V / 3,00A, 19,0V / 3,00A |
| Napięcie wejściowe | 110~240V AC |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V] | 20 |
| Natężenie wyjściowe (maks) [A] | 3,25 |
| Normy i certyfikaty | CE, WEEE |
| Sprawność (%) | 90.5 |
| Wtyk | USB C |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 109 × 46.5 × 31.5 mm |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz sieciowy SAVIO ZA-01 USB-C 65W, kabel sieciowy, instrukcja obsługi |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 5905106070009
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także