Zasilacz awaryjny UPS Power Walker Line-Interactive 3000VA CW FR 3x PL
1 629,09 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
Qoltec
| Architektura UPSa | Line-interactive |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 800 W |
| Czas ładowania [h] | 4.0 |
| Czas przełączania | 4 ms |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 2 |
| Typ akumulatora / baterii | Szczelny kwasowo-ołowiowy, bezobsługowy |
| Rodzaj akumulatora | 2 x 7Ah/12V |
| Zabezpieczenie przed udarem prądowym | Ochrona automatyczna. |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | Ochrona automatyczna |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Tak |
| Kable w zestawie | 1m |
| Zimny start | Tak |
| Kształt napięcia wyjściowego | Czysta sinusoida |
| Interfejs komunikacyjny | USB RS-232 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 340 x 140 x 220 |
| Waga netto (kg) | 10.110 |
| Waga brutto (kg) | 11.500 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane