Zasilacz awaryjny UPS DIGITUS Online Rack 19" LCD 1000VA/1000W 2x12V/9Ah
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Zasilacz awaryjny UPS DIGITUS Online Rack 19" LCD 1000VA/1000W 2x12V/9Ah Zasilacz awaryjny UPS DIGITUS Online Rack 19" LCD 1000VA/1000W 2x12V/9Ah to zasilacz awaryjny UPS. Chroni podłączone urządzenia przed skutkami awarii zasilania i przepięć.
Ostatnie sztuki w magazynie
Loading...
Zasilacz awaryjny UPS DIGITUS Online Rack 19" LCD 1000VA/1000W 2x12V/9Ah to zasilacz awaryjny UPS. Chroni podłączone urządzenia przed skutkami awarii zasilania i przepięć.
Czarny (Black) Kolor obudowy
On-line (podwójna konwersja) Architektura UPSa
2.5 min Czas pracy przy obciążeniu 100%
8.0 min Czas pracy przy obciążeniu 50%
Ochrona i podtrzymanie zasilania
Architektura UPSa: On-line (podwójna konwersja). Kształt napięcia wyjściowego: Czysta sinusoida. Typ akumulatora / baterii: Szczelny kwasowo-ołowiowy, bezobsługowy. Wymiary [G x S x W] (mm): 325mm x 440mm x 86,5mm (2U).
Specyfikacja techniczna
Architektura UPSa On-line (podwójna konwersja)
Czas pracy przy obciążeniu 100% 2.5 min
Czas pracy przy obciążeniu 50% 8.0 min
Czas pracy przy obciążeniu 80% 4.0 min
Czas przełączania 4 ms
Czas ładowania [h] 5.0
Interfejs komunikacyjny RS232 lub USB
Kolor obudowy Czarny (Black)
Kształt napięcia wyjściowego Czysta sinusoida
Liczba gniazd wyjściowych AC 8
Moc czynna 1000 W
Moc pozorna 1000 VA
Ochrona modem/sieć RJ-45
Rodzaj akumulatora 2 x 12V/9Ah
Typ akumulatora / baterii Szczelny kwasowo-ołowiowy, bezobsługowy
Typ obudowy Tower/Rack 19”
Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) Tak
Wymiary [G x S x W] (mm) 325mm x 440mm x 86,5mm (2U)
Zabezpieczenie przed przeciążeniem tak
Zawiera baterię / akumulator Tak
Zimny start Tak
Digitus
DN-170093
1 Przedmiot
Opis
Tower/Rack 19”
Typ obudowy
8
Liczba gniazd wyjściowych AC
Czarny (Black)
Kolor obudowy
Tak
Zawiera baterię / akumulator
325mm x 440mm x 86,5mm (2U)
Wymiary [G x S x W] (mm)
5.0
Czas ładowania [h]
Szczelny kwasowo-ołowiowy, bezobsługowy
Typ akumulatora / baterii
1000 W
Moc czynna
1000 VA
Moc pozorna
Czysta sinusoida
Kształt napięcia wyjściowego
4 ms
Czas przełączania
Tak
Zimny start
2 x 12V/9Ah
Rodzaj akumulatora
RS232 lub USB
Interfejs komunikacyjny
UPSilon 2000: Licencja z instrukcją instalacji oprogramowania
Dołączone oprogramowanie
Windows, Mac, Linux
Wspierane systemy operacyjne
On-line (podwójna konwersja)
Architektura UPSa
2.5 min
Czas pracy przy obciążeniu 100%
4.0 min
Czas pracy przy obciążeniu 80%
8.0 min
Czas pracy przy obciążeniu 50%