- Aktualnie wyprzedane
Zasilacz awaryjny UPS Ever ECO Pro 700 Line-Interactive AVR CDS sinus 2
- Typ obudowy: Tower
- Liczba gniazd wyjściowych AC: 2
- Kolor obudowy: Biały (White)
- Wymiary [G x S x W] (mm): 350 x 90 x 150
- Waga netto (kg): 6.550
Zasilacz awaryjny UPS Ever ECO Pro 700 Line-Interactive AVR CDS sinus 2 Zasilacz awaryjny UPS Ever ECO Pro 700 Line-Interactive AVR CDS sinus 2 to zasilacz awaryjny UPS. Chroni podłączone urządzenia przed skutkami awarii zasilania i przepięć.
Opis
Zasilacz awaryjny UPS Ever ECO Pro 700 Line-Interactive AVR CDS sinus 2
Zasilacz awaryjny UPS Ever ECO Pro 700 Line-Interactive AVR CDS sinus 2 to zasilacz awaryjny UPS. Chroni podłączone urządzenia przed skutkami awarii zasilania i przepięć.
Ochrona i podtrzymanie zasilania
Architektura UPSa: Line-interactive. Filtracja napięcia: Filtr przeciwzakłóceniowy RFI/EMI, tłumik warystorowy. Kable w zestawie: Przewód z uziemieniem 16A (PN-E-93201:1997), uni-schuko, 2 x PN-E-93201.
Specyfikacja techniczna
| Architektura UPSa | Line-interactive |
| Czas pracy przy obciążeniu 100% | 3.0 min |
| Czas pracy przy obciążeniu 50% | 9.0 min |
| Czas pracy przy obciążeniu 80% | 5.0 min |
| Czas przełączania | 3 ms |
| Czas ładowania [h] | 7.0 |
| Filtracja napięcia | Filtr przeciwzakłóceniowy RFI/EMI, tłumik warystorowy |
| Interfejs komunikacyjny | USB HID |
| Kable w zestawie | Przewód z uziemieniem 16A (PN-E-93201:1997), uni-schuko, 2 x PN-E-93201 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kształt napięcia wyjściowego | Sinusoida |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 2 |
| Moc czynna | 420 W |
| Moc pozorna | 700 VA |
| Rodzaj akumulatora | 12V 7Ah |
| Typ obudowy | Tower |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 350 x 90 x 150 |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | elektroniczne |
| Zabezpieczenie przed udarem prądowym | elektroniczne |
| Zimny start | Tak |
Specyfikacja
Gwarancja
verified_user Gwarancja
Okres: 36 miesięcy (Normalna)
Bezpieczeństwo produktu (GPSR)
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także