CyberPower UPS BR1000ELCD-FR | PartsPC.pl
CyberPower UPS BR1000ELCD-FR
CyberPower UPS BR1000ELCD-FR
CyberPower UPS BR1000ELCD-FR
CyberPower UPS BR1000ELCD-FR
CyberPower UPS BR1000ELCD-FR
CyberPower UPS BR1000ELCD-FR
CyberPower UPS BR1000ELCD-FR
CyberPower UPS BR1000ELCD-FR
CyberPower UPS BR1000ELCD-FR
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
CyberPower UPS BR1000ELCD-FR
CyberPower UPS BR1000ELCD-FR
CyberPower UPS BR1000ELCD-FR
CyberPower UPS BR1000ELCD-FR
CyberPower UPS BR1000ELCD-FR
CyberPower UPS BR1000ELCD-FR
CyberPower UPS BR1000ELCD-FR
CyberPower UPS BR1000ELCD-FR
CyberPower UPS BR1000ELCD-FR
CyberPower UPS BR1000ELCD-FR
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Magazyn
Aktualnie wyprzedane
local_shipping Zamów do 16:00 — wyślemy dzisiaj!
calendar_today Przewidywana dostawa: piątek, 15 maja (jutro)
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
notifications_active Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
CyberPower UPS BR1000ELCD-FR (1000VA/600W) (8xFR)
CyberPower BR1000ELCD-FR
Wymienne baterie: 1xRBP0006
Czas potrzymania:
50W - 70 min
100W - 35 min
200W - 15 min
300W - 8 min
400W - 5 min
500W - 4 min
600W - 0 min
Kluczowe korzyści
  • Zastosowanie w domach/biurach
  • Mniejsze koszty energii
  • Symulowane sinusoidalne napięcie wyjściowe
  • Konstrukcja chroniąca urządzenie
  • Ochrona linii danych
Funkcje
  • Topologia UPS Line-interactive
  • Technologia Energy Saving
  • Automatyczna regulacja napięcia (AVR)
  • Port ładowania USB
  • Ochrona przed zakłóceniami i przepięciami
  • Ochrona telefonu/faksu/modemu/DSL/sieci
  • Wyświetlacz stanu LCD
  • Oprogramowanie do zarządzania PowerPanel®
  • Forma typu brick
Zastosowanie
  • Komputery osobiste i stacje robocze
  • Komputery i laptopy
  • Urządzenia sieciowe SOHO
  • Telefon/Fax/Modem
  • Sprzęt audio/wideo
  • NAS i serwery
  • Systemy kina domowego
  • DVR/systemy nadzoru
  • Systemy POS
  • Komputer stacjonarny
  • Domowe biuro
  • Komputer stacjonarny w biurze
  • Wsparcie Back Office
Elastyczny montaż
Organizer do kabli
CyberPower
BR1000ELCD-FR
0 Przedmioty
Opis
24 miesiące (24m)
Gwarancja
6.5 kg
Waga
Brick
Typ obudowy
11.8 cm
Wysokość
16.6 cm
Szerokość
28.8 cm
Głębokość
8
Liczba gniazd wyjściowych AC
Tak
Zawiera baterię / akumulator
166 x 118 x 288
Wymiary [G x S x W] (mm)
8.0
Czas ładowania [h]
Kwasowo-ołowiowy
Typ akumulatora / baterii
600 W
Moc czynna
1000 VA
Moc pozorna
Symulowana sinusoida
Kształt napięcia wyjściowego
Nie
Zimny start
USB 2.0
Interfejs komunikacyjny
Green Power
Certyfikat
PowerPanel® Personal Edition
Dołączone oprogramowanie
Tak
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
Line-interactive
Architektura UPSa
1.0 min
Czas pracy przy obciążeniu 100%
6.0 min
Czas pracy przy obciążeniu 50%
Bezpiecznik
Zabezpieczenie przed przeciążeniem
Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR)
Filtracja napięcia
RJ-11
RJ-45
Ochrona modem/sieć
2 szt
Ilość w opakowaniu zbiorczym
600 W
Moc (W)
Line-Interactive
Topologia UPS
1000 VA
Moc (VA)
8 szt
Ilość gniazd wyjściowych
FR
Złącze wejściowe
FR
Złącze wyjściowe
Symulowana fala sinusoidalna
Kształt fali przy pracy baterii
nie
Kompatybilność z aktywnym PFC
Port wyłącznika awaryjnego (EPO)
1 Fazowe
Faza
Dodatkowy moduł bateryjny
Zdalne monitorowanie SNMP / HTTP
Port USB zgodny z HID
8 h
Czas ponownego ładowania akumulatora
Port ładujący USB
Samodzielna wymiana baterii przez użytkownika
Gwarancja podłączonego sprzętu
12 V / 9 Ah