Wzmacniacz TP-Link RE500X AX1500 Repeater, Wi-Fi 6, 1GbE
warehouse Wybierz magazyn
Wzmacniacz TP-Link RE500X AX1500 Repeater, Wi-Fi 6, 1GbE Wzmacniacz TP-Link RE500X AX1500 Repeater, Wi-Fi 6, 1GbE to wzmacniacz sygnału WiFi marki TP-Link Systems Inc.. Rozszerza zasięg istniejącej sieci bezprzewodowej.
Wzmacniacz TP-Link RE500X AX1500 Repeater, Wi-Fi 6, 1GbE
Wzmacniacz TP-Link RE500X AX1500 Repeater, Wi-Fi 6, 1GbE to wzmacniacz sygnału WiFi marki TP-Link Systems Inc.. Rozszerza zasięg istniejącej sieci bezprzewodowej.
Kluczowe cechy
Antena: Wewnętrzna - 2 szt.. Bezpieczeństwo: WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP 64, WEP 128. Dodatkowe funkcje urządzenia: Statystyki transmisji bezprzewodowej. Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1500 Mbps 300 Mbps (2,4 GHz) + 1201 Mbps (5 GHz).
Specyfikacja techniczna
| Antena | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP 64, WEP 128 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Statystyki transmisji bezprzewodowej |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 1500 Mbps 300 Mbps (2,4 GHz) + 1201 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Repeater / Wzmacniacz sygnału |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy, Range extender / Repeater / Wzmacniacz sygnału |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 78×36×149 mm |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 6935364010324
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także